POKOJE V KOSTCE

SUPERIOR

Superior pokoje byly vybudovány v roce 2020 a jsou odrazem naší vize. Pokoje účelně vybavené a přeji jen s nádechem nadstandardu, které je přirozený. Boxspringové postele s vysokou matrací a koženkovým čelem postele jsou zárukou kvalitního spaní. Nadstandardně řešená koupelna se sprchovým koutem a na některých pokojích doplněná objemnou vanou. Ventilátor, designová lampička je standardem každého pokoje superior. Značková vlasová a tělová kosmetika, pilník na nehty a mýdlo je již jen malým završením kvality, kterou reprezentuje náš nový standard SUPERIOR v Kostce.

KOMFORT

Naše standardní pokoje označujeme Komfort, protože jsme přesvědčeni, že i tyto pokoje zdaleka přesahují standard na jiných pokojích. V každém pokoji můžete zvolit konfiguraci s rozdělenými nebo spojenými postelemi.

LOWCOST

Naše pokoje před rekonstrukcí. Proslavili se dokonce v jednom nejmenovaném seriálu z nemocničního prostředí. Jsou prostě před rekonstrukcí. Za jejich čistotou si však stojíme.

SINGLE

Pokoje pro jednu osobu, pokrývají elementární potřebu přespat v soukromém pokoji s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem.